"Nie dla Niskiej Emisji!" czyli czy wiesz czym oddychasz?

Konferencja

Ranking

# Nazwa szkoły Miasto Suma punktów
1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp. Sędziszów Młp. 11625 pkt
2 Gimnazjum 10 im. I.J.Paderewskiego Gliwice 9000 pkt
3 Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach Polkowice 8310 pkt
4 Zespół Szkół w Lotyniu Lotyń 3820 pkt
5 Gimnazjum Publiczne im. Władysława St. Reymonta Domaniewice 3670 pkt
6 Gimnazjum nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim Tomaszów Mazowiecki 3560 pkt
7 Filialna Szkoła Podstawowa w Świerszczowie Cyców 3460 pkt
8 Szkoła Podstawowa w Miszkowicach Lubawka 3170 pkt
9 Szkoła Podstawowa NOWA WIES 2890 pkt
10 Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Cieszacinie Wielkim Jarosław 2845 pkt
11 Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Holonkach. Szkoła Filialna im.ks.Stefana kard.Wyszyńskiego Chojewo 2600 pkt
12 Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Holonkach Brańsk 2530 pkt
13 Zespół Oświatowy Wola Mysłowska 2400 pkt
14 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w Zabrzu Zabrze 1675 pkt
15 Publiczne Gimnazjumim im. Jana Pawła II w Glinniku Brańsk 1840 pkt
16 SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 im. BOLESŁAWA CHROBREGO Oława 1760 pkt
17 Zespół Szkół Nr 1 w Żychlinie Żychlin 1770 pkt
18 Zespół Szkół Ogólnokształcących Rumia 1270 pkt
19 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich Rogoźno 1500 pkt
20 Gimnazjum im. M. Kopernika Kąty Wrocławskie 1500 pkt
21 Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białej Piskiej Biała Piska 1480 pkt
22 Zespół Szkół-Publiczne Gimnazjum w Przechlewie Przechlewo 1460 pkt
23 Gimnazjum nr 11 w Zespole Szkół Ogólnokształcąco-Ekonomicznych im. Olimpijczyków Polskich Gliwice 1320 pkt
24 Publiczne Gimnazjum w Rudzie Malenieckiej Ruda Maleniecka 1335 pkt
25 Zespół Szkół - Gimnazjum w Kobułtach Kobułty 1300 pkt
26 Gimnazjum nr 2 im. Haliny Konopackiej Rawa Mazowiecka 1300 pkt
27 ZSP nr 1 im Noblistów Polskich w Słupsku Słupsk 1170 pkt
28 Szkoła Podstawowa nr 2 Ustka 1215 pkt
29 Gimnazjum Munina Munina 1120 pkt
30 Zespół Szkół w Więcławicach Starych Michałowice 1220 pkt
31 Gimnazjum im.6.Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego Kałuszyn 1150 pkt
32 ZSP nr 7 Zabrze 1130 pkt
33 Zespół Szkół Pełczyce 1135 pkt
34 Zespół Szkolno - Przedszkolny Ścinawa Mała 770 pkt
35 Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana Sieniawa 1040 pkt
36 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach Podhalańskich Raba Wyżna 1035 pkt
37 Zespół Szkolny w Cegłowie Cegłów 970 pkt
38 Szkoła Podstawowa nr 2 Miastko 985 pkt
39 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Dobrodzień 1030 pkt
40 Gimnazjum im. Władysława St. Reymonta Kołaczkowo 940 pkt
41 Zespół Szkół nr 5-Szkoła Podstawowa nr 11 Żory 870 pkt
42 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu Tłuszcz 910 pkt
43 Gimnazjum Wola Raniżowska 920 pkt
44 Powiatowy Zespl Szkół w Bieruniu Bieruń 820 pkt
45 Szkoła Podstawowa Nowe Sioło 885 pkt
46 Żespól Szkół Budowlano-Drzewnych im AK Żywiec 775 pkt
47 Zespół Szkół nr 10 Zabrze 755 pkt
48 Gimnazjum nr 9 Dąbrowa Górnicza 845 pkt
49 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Gustawa Morcinka w Radlinie Radlin 785 pkt
50 Zespół Szkół im. Władysława Podkowińskiego w Mokrej Wsi Tłuszcz 750 pkt
51 Zespół Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego Nowa Dęba 465 pkt
52 Szkoła Podstawowa w Woli Raniżowskiej Wola Raniżowska 515 pkt
53 Szkoła Podstawowa Nr.2 im. Marii Skłodowskiej- Curie w Sobótce Sobótka 740 pkt
54 Zespół Szkół w Łęgu Przedmiejskim Lelis 450 pkt
55 SZKOŁA PODSTAWOWA NR4 KWIDZYN 720 pkt
56 Zespół Szkół Ogolnokształcących nr 13 Zabrze 625 pkt
57 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łodzi Łódź 620 pkt
58 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Świeradów-Zdrój 650 pkt
59 Zespół Szkół Ząb 595 pkt
60 Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Paprotni Paprotnia 430 pkt
61 Zespół Szkół w Markowej Szkoła Podstawowa im.Sług Bożych Rodziny Ulmów Markowa,gmina Markowa 580 pkt
62 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Gliwice 580 pkt
63 Zespół Szkół im.X.Dunikowskiego Zawiercie 325 pkt
64 Technikum Ekonomiczne Kcynia 670 pkt
65 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słowiku Wrzosowa 575 pkt
66 Publiczne Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Drobin 605 pkt
67 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Wieczorka w Starej Kuźni Stara Kuźnia 540 pkt
68 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gosprzydowej Gnojnik 590 pkt
69 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Pawła II Gliwice 530 pkt
70 Zespół Szkolno-Przedszkolny Potępa 270 pkt
71 Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta Rogów 520 pkt
72 Gimnazjum w Haczowie Haczów 510 pkt
73 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy w Suliszewie Suliszewo 245 pkt
74 Zespół Szkolno-Przedszkony nr3 Gliwice 470 pkt
75 Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Strącznie Szkoła Filialna im.Unii Europejskiej w Karsiborze Karsibór 470 pkt
76 Szkoła Podstawowa nr 6 Świnoujście 50 pkt
77 Szkoła Podstawowa w Nowym Kościele Świerzawa 50 pkt
78 Zespół Szkół Nr 1 Konstancin-Jeziorna 50 pkt
79 Publiczne Gimnazjum nr 5 Siedlce 50 pkt
80 Szkoła Podstawowa im.św. Jana Pawła II w Skroninie Skronina 50 pkt
81 Szkoła Podstawowa w Olszycu Szlacheckim Olszyc Szlachecki 50 pkt
82 I Gminne Gimnazjum w Koczargach Starych poczta Izabelin 50 pkt
83 Szkiła Podstawowa Nr 8 Krotoszyn 50 pkt
84 Szkoła Podstawowa w Hucie Nowej Bieliny 50 pkt
85 Zespół Szkolno- Przedszkolny w Daleszycach Daleszyce 50 pkt
86 Zespół Placówek Oświatowych w Górkach Noteckich Zwierzyn 50 pkt
87 Technikum Informatyczne Kcynia 120 pkt
88 Szkoła Podstawowa w Wólce Dąbrowickiej Poświętne 50 pkt
89 ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO TECHNICZNYCH GLIWICE 60 pkt
90 Zespół Edukacyjny Nr2 Szkoła Podstawowa Nr17 z Oddziałami Integracyjnymi Zielona Góra 50 pkt
91 ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II OBROWO 50 pkt
92 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana PawłaII Kostrza 50 pkt
93 III LO im. A. Mickiewicza Katowice 70 pkt
94 Szkoła Podstawowa w Rączkach Nidzica 50 pkt
95 Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Siedleczce Kańczuga 50 pkt
96 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Bohaterów Westerplatte Garwolin 50 pkt
97 Szkoła Podstawowa nr.2 w Miliczu i Szkoła Muzyczna 1 stopnia Milicz 50 pkt
98 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Opolnie Zdroju Bogatynia 70 pkt
99 IV Liceum Ogólnokształcące im. dr J. Młodowskiej Chełm 50 pkt
100 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ W ŚWINIARACH DRWINIA 50 pkt




Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej


Copyright 2014 © Technika